• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NLOGO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NLOGO. Jeżeli chcesz otworzyć plik NLOGO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NLOGO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NetLogo Model Format NetLogo

Co to jest plik NLOGO?

Model stworzony przez NetLogo, program służący do modelowania i symulacji zjawisk naturalnych i społecznych. Zapisuje początkowe parametry symulacji oraz kod źródłowy i interaktywne przyciski sterujące symulacją.

NetLogo jest często używany w środowiskach badawczych i akademickich. Może być stosowany do obserwowania skomplikowanych zachowań wielu niezależnych czynników oddziałujących, nazywanych emergentnym zachowaniem. Na przykład błędy, które gromadzą się lub rozpraszają, są przykładami pojawiających się zjawisk, które można zaobserwować w modelu napisanym przez NetLogo.

Jak otworzyć plik NLOGO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NLOGO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NLOGO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NLOGO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NLOGO

Inne problemy z plikiem NLOGO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NLOGO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NLOGO:

  • plik NLOGO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NLOGO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NLOGO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik