• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NLELEM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NLELEM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NLELEM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NLELEM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NoLimits Rollercoaster Simulation Track Element Format Mad Data

Co to jest plik NLELEM?

Plik używany przez NoLimits, gra symulatora roller coaster. Zapisuje strukturę modelu i powiązane dane dla segmentu toru jeżdżącego roller coaster, takiego jak pętla, rolka lub spirala. Służy do konstruowania utworów NoLimits (plików .NLTRACK).

Tory kolejkowe mogą być konstruowane przy użyciu edytora NoLimits, dołączonego do programu NoLimits.

Jak otworzyć plik NLELEM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NLELEM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NLELEM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NLELEM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NLELEM

Inne problemy z plikiem NLELEM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NLELEM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NLELEM:

  • plik NLELEM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NLELEM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NLELEM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik