• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NKS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NKS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NKS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NKS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Native Instruments Archive Format Native Instruments

Co to jest plik NKS?

Plik dźwiękowy używany przez Kontakt, aplikację służącą do pobierania próbek. Zapewnia "monolit", który łączy próbki audio i informacje o łatach w jeden plik. Umożliwia inżynierom audio łatwe zarządzanie informacjami o próbkach.

Pliki NKS są zapisywane w zastrzeżonym formacie. Dlatego też inżynierowie dźwięku mogą zdecydować się na oddzielenie danych próbki poprawki i dźwięku, co pozwala na elastyczność podczas korzystania z próbek fali z innymi aplikacjami audio.

Jak otworzyć plik NKS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NKS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NKS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NKS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NKS

Inne problemy z plikiem NKS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NKS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NKS:

  • plik NKS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NKS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NKS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik