• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NKI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NKI. Jeżeli chcesz otworzyć plik NKI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NKI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Native Instruments Instruments Sample Format Native Instruments

Co to jest plik NKI?

Format przyrządu programowego stosowany przez Kontakt, aplikacja do pobierania próbek. Zawiera próbki instrumentu lub inne dźwięki, które zostały wcześniej zapisane do użytku w próbniku. Można modyfikować efekty i inne ustawienia wstępne, aby uzyskać własne dźwięki.

Jak otworzyć plik NKI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NKI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NKI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NKI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NKI

Inne problemy z plikiem NKI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NKI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NKI:

  • plik NKI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NKI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NKI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik