• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NK. Jeżeli chcesz otworzyć plik NK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NUKE Script Format The Foundry

Co to jest plik NK?

Skrypt napisany dla NUKE lub NUKEX, programu służącego do tworzenia wysokiej jakości filmu i animacji. Zapisuje zestaw instrukcji do tworzenia animacji. Może obejmować tworzenie węzłów i kroki dla ruchu i efektów. Może być edytowana wizualnie w oprogramowaniu NUKE lub ręcznie podana w edytorze tekstowym.

NUKE jest używany w wielu filmach animowanych w Hollywood.

Jak otworzyć plik NK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NK

Inne problemy z plikiem NK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NK:

  • plik NK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik