• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NJX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NJX. Jeżeli chcesz otworzyć plik NJX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NJX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NJStar Document Format NJStar Software

Co to jest plik NJX?

Dokument tekstowy stworzony przez NJStar, procesor tekstu używany do authoringowania dokumentów chińskich, japońskich i koreańskich. Obsługuje zestawy znaków innych niż angielski, a także tłumaczenie na język angielski i chiński, japoński i koreański.

Jak otworzyć plik NJX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NJX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NJX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NJX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NJX

Inne problemy z plikiem NJX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NJX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NJX:

  • plik NJX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NJX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NJX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik