• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NJI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NJI. Jeżeli chcesz otworzyć plik NJI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NJI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero BackItUp Job Format Nero

Co to jest plik NJI?

Plik używany przez BackItUp (dawniej BackItUp & Burn), program służący do tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych. Zawiera informacje dotyczące zadania tworzenia kopii zapasowych, w tym nazwę zadania, nazwę kopii zapasowej i harmonogram tworzenia kopii zapasowych. Służy do planowania zadań tworzenia kopii zapasowych.

Jak otworzyć plik NJI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NJI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NJI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NJI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NJI

Inne problemy z plikiem NJI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NJI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NJI:

  • plik NJI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NJI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NJI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik