• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NGAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NGAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik NGAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NGAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia N-Gage Game Format Nokia

Co to jest plik NGAGE?

Gra wideo napisana na mobilnej platformie Nokia N-Gage. Może być odtwarzany w telefonie N-Gage lub smartfonie Nokia obsługującym usługę N-Gage 2.0. Wymaga zainstalowania aplikacji N-Gage w telefonie w celu uruchomienia.

Telefony Nokia obsługujące aplikację N-Gage to N73, N78, N81, N82, N93, N95, N96 i Nokia XpressMusic 5320.

Jak otworzyć plik NGAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NGAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NGAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NGAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NGAGE

Inne problemy z plikiem NGAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NGAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NGAGE:

  • plik NGAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NGAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NGAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik