• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NFTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NFTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik NFTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NFTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Font Type Format N/A

Co to jest plik NFTR?

Plik czcionki używany przez niektóre gry Nintendo DS. Zapisuje wiele znaków glifów (znaków) czcionki za pomocą siatki bitowej dla każdego znaku. Służy do wyświetlania tekstu gry. Można edytować za pomocą programu NFTRedit.

Jak otworzyć plik NFTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NFTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NFTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NFTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NFTR

Inne problemy z plikiem NFTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NFTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NFTR:

  • plik NFTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NFTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NFTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik