• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi .NET Form Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik NFM?

Plik deweloperski utworzony przez program do tworzenia oprogramowania Delphi Windows. Zapisuje wizualny formularz, który można skompilować w aplikacji działającej w systemie Microsoft .NET Framework. Różnice z pliku .DFM, które można skompilować w natywnym pliku wykonywalnym Win32 (.EXE), które nie wymaga środowiska .NET Framework.

Jak otworzyć plik NFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NFM

Inne problemy z plikiem NFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NFM:

  • plik NFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik