• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NETSPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NETSPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik NETSPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NETSPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NetSpot Survey Project Format NetSpot Team. Etwok

Co to jest plik NETSPD?

Plik projektu stworzony przez NetSpot, program służący do pomiarów i wizualizacji sieci bezprzewodowych. Może przechowywać wiele map sieciowych, z których każda pokryta jest wykrytą informacją bezprzewodową. Może być stosowany do planowania oraz tworzenia bezprzewodowych kotłów cieplnych w domach i innych budynkach.

Podczas przeglądania sieci bezprzewodowych z NetSpot należy używać komputera przenośnego. Pozwala to na ruch podczas mapowania sieci bezprzewodowej i przechwytywania lokalizacji, w których występują mocne i słabe punkty.

Jak otworzyć plik NETSPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NETSPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NETSPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NETSPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NETSPD

Inne problemy z plikiem NETSPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NETSPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NETSPD:

  • plik NETSPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NETSPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NETSPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik