• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NETA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NETA. Jeżeli chcesz otworzyć plik NETA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NETA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Netica Bayesian Network Binary Format Norsys

Co to jest plik NETA?

Plik utworzony przez Neticę, program służący do tworzenia sieci Bayeskich do analizy niepewności w kontekście biznesu, inżynierii, medycyny i ekologii. Zapisuje schemat przedstawiający składniki sieci. Używa formatu binarnego, aby zmniejszyć rozmiar pliku i zwiększyć szybkość dostępu do plików.

Jak otworzyć plik NETA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NETA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NETA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NETA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NETA

Inne problemy z plikiem NETA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NETA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NETA:

  • plik NETA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NETA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NETA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik