• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NEO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NEO. Jeżeli chcesz otworzyć plik NEO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NEO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari NeoChrome Bitmap Image Atari

Co to jest plik NEO?

Grafika rastrowa stworzona przez NeoChrome, wczesny program do edycji zdjęć używany przez systemy Atari ST i TT. Obsługuje kolorowe obrazy i animowane ramki. W niektórych programach do przeglądania i konwersji zdjęć nadal można otworzyć.

Rodzina komputerów Atari ST i TT została przerwana na początku lat dziewięćdziesiątych.

Jak otworzyć plik NEO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NEO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NEO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NEO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NEO

Inne problemy z plikiem NEO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NEO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NEO:

  • plik NEO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NEO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NEO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik