• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NEKO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NEKO. Jeżeli chcesz otworzyć plik NEKO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NEKO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Neko Source Code Format Nicolas Cannasse

Co to jest plik NEKO?

Plik kodu źródłowego zapisany w Neko, wysokopoziomowym, dynamicznie wpisanym języku programowania. Może być skompilowany przez kompilator Neko do kodu bytowego, który jest uruchamiany na maszynie wirtualnej Neko, podobnie jak kompilacje programów Java, a następnie uruchamiane na Java Virtual Machine (JVM).

VM Neko jest dostępny dla platform Mac, Windows i Linux. Dlatego programy napisane w Neko mogą być zestawiane i uruchamiane na dowolnym z tych systemów operacyjnych.

Jak otworzyć plik NEKO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NEKO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NEKO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NEKO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NEKO

Inne problemy z plikiem NEKO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NEKO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NEKO:

  • plik NEKO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NEKO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NEKO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik