• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Game ROM Image Format N/A

Co to jest plik NDS?

Game ROM gry wideo dla Nintendo DS (NDS), konsola podręczna, która korzysta z dwóch ekranów, z których jedna jest wrażliwa na dotyk. Może być odtwarzany na komputerze za pomocą emulatora Nintendo DS. Czasami wykorzystywane do gier homebrew i mogą być odtwarzane przy użyciu kart flash.

DS oznacza "Dual Screen". Nintendo DS został wydany w 2004 roku.

Jak otworzyć plik NDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NDS

Inne problemy z plikiem NDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NDS:

  • plik NDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik