• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik NDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Notes Data Format IBM

Co to jest plik NDL?

Plik łącza używany przez program Lotus Notes, pakiet oprogramowania do współpracy biznesowej i wydajności. Zapisano w formacie XML i zawiera odniesienie do dokumentu programu Lotus Notes. Służy do udostępniania linków do dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i na stronach internetowych.

Jak otworzyć plik NDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NDL

Inne problemy z plikiem NDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NDL:

  • plik NDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik