• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NDK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NDK. Jeżeli chcesz otworzyć plik NDK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NDK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Notes Database Design Elements IBM

Co to jest plik NDK?

Zawiera elementy projektu Lotus Notes, które służą do tworzenia i dostosowywania interfejsu użytkownika Lotus. "DESKTOP6.NDK" zawiera elementy konstrukcyjne, natomiast "CACHE.NDK" przechowuje niedawno używane elementy.

Poprzednie wersje programu Lotus Notes korzystały z rozszerzenia .DSK dla plików elementów projektu.

Jak otworzyć plik NDK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NDK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NDK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NDK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NDK

Inne problemy z plikiem NDK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NDK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NDK:

  • plik NDK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NDK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NDK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik