• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM Personal Communications Settings Format IBM

Co to jest plik NDC?

Zapewnia informacje o konfiguracji używane przez oprogramowanie sieciowe IBM Personal Communications. Mogą zawierać ustawienia iSeries, które można załadować przy użyciu programu "Konfiguracja połączeń iSeries" (PCSNDC.EXE).

Jak otworzyć plik NDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NDC

Inne problemy z plikiem NDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NDC:

  • plik NDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik