• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ND. Jeżeli chcesz otworzyć plik ND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Network Data Format Intuit

Co to jest plik ND?

Plik konfiguracyjny używany przez QuickBooks oprogramowanie do rachunkowości finansowej. Zezwala na dostęp do sieci plików QuickBooks firmy. Utworzone, gdy plik firmy jest otwarty.

Jeśli plik danych sieciowych zostanie uszkodzony, można zmienić jego nazwę na ".Ndold", a następnie otworzyć powiązany plik firmy. QuickBooks utworzy nowy plik danych sieciowych.

Jak otworzyć plik ND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ND

Inne problemy z plikiem ND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ND:

  • plik ND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik