• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCOR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCOR. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCOR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCOR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Encore Project Format Adobe Systems

Co to jest plik NCOR?

Plik projektu utworzony przez program Adobe Encore, program do tworzenia dysków DVD, dysków Blu-ray i publikacji internetowych. Zawiera informacje o projekcie nakreślające sposób odtwarzania dysku DVD, na przykład "zasoby" (wideo, obrazy, pliki audio i menu), harmonogramy i ustawienia nawigacji.

Pliki NCOR są używane do kompilowania wszystkich zasobów do authoringu zawartości DVD w jednym pliku. Ostateczny produkt można obejrzeć w programie Adobe Encore, zanim zostanie on nagrany na płycie DVD lub Blu-ray.

Pliki projektów NCOR mogą być eksportowane do przeglądania w sieci Web w programie Flash. Są one dostarczane razem z plikami flashdvd.Swf, AuthoredContent.Xml, index.Html i "folderami źródeł", zawierające pliki wideo .FLV lub .F4V.

Adobe Encore jest dołączony do programu Adobe Premiere Pro.

Jak otworzyć plik NCOR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCOR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCOR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCOR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCOR

Inne problemy z plikiem NCOR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCOR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCOR:

  • plik NCOR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCOR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCOR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik