• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCO. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero BackItUp Compressed Backup Format Nero

Co to jest plik NCO?

Skompresowany plik kopii zapasowej utworzony przez Nero BackItup (poprzednio Nero BackItUp & Burn). Zawiera dane, które mają być zapisane na dysku CD lub DVD. Skompresowany przy użyciu standardowej kompresji ZIP. Może być również chroniony hasłem i szyfrowany przy użyciu klucza 56-bitowego.

Ponieważ pliki NCO używają kompresji .ZIP, niezaszyfrowane pliki BackItUp mogą być otwierane przez programy dekompresyjne takie jak WinZip lub Stuffit Expander. Wystarczy zmienić nazwę rozszerzenia pliku z ".Nco" na ".Zip" i otworzyć plik.

Jak otworzyć plik NCO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCO

Inne problemy z plikiem NCO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCO:

  • plik NCO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik