• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NBM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NBM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NBM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NBM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NetBeans Module Format Oracle

Co to jest plik NBM?

Plik dodatkowy używany przez NetBeans, zintegrowane środowisko programistyczne (cross-platform Integrated Development Environment). Zapisuje skompresowane archiwum .ZIP plików XML, .JAR i metadanych. Obsługuje również kompresję pack200 (rozszerzenie .PACK.GZ) w przypadku dołączonych plików JAR. Często rozdawane za pośrednictwem sieci Web.

Moduły NetBeans mogą być używane do tworzenia różnych typów wtyczek dla oprogramowania. Na przykład moduł iReport JasperSoft jest popularnym modułem do programowego projektowania i tworzenia raportów graficznych. Inna popularna wtyczka o nazwie jVi zapewnia funkcjonalność edytora tekstu Vi w programie NetBeans.

NetBeans jest często używany do tworzenia programów Java, ale obsługuje także inne języki, takie jak PHP, C + +, Python, Ruby i Groovy.

Jak otworzyć plik NBM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NBM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NBM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NBM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NBM

Inne problemy z plikiem NBM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NBM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NBM:

  • plik NBM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NBM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NBM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik