• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NBA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NBA. Jeżeli chcesz otworzyć plik NBA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NBA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero BackItUp Archive Format Nero

Co to jest plik NBA?

Archiwum utworzone przez BackItUp (dawniej BackItUp & Burn), narzędzie do kompresji i tworzenia kopii zapasowych plików. Zawiera zbiór skompresowanych plików w zastrzeżonym formacie. Zazwyczaj zapisane na dysku CD, DVD lub innym nośniku kopii zapasowych.

Nero BackItUp jest dołączony do pakietu Nero Multimedia Suite.

Jak otworzyć plik NBA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NBA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NBA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NBA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NBA

Inne problemy z plikiem NBA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NBA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NBA:

  • plik NBA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NBA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NBA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik