• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NB7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NB7. Jeżeli chcesz otworzyć plik NB7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NB7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NovaBACKUP Output Data Backup Format NovaStor

Co to jest plik NB7?

Plik kopii zapasowej utworzony przez wersje 7 i 8 programu NovaBACKUP, aplikację do tworzenia kopii zapasowych dla systemu Windows. Zapisuje wszystkie kopie zapasowe plików użytkownika i systemu. Czy limit rozmiaru pliku jest ustawiany przez rozmiar "Chunkowanie danych" wybrany w ustawieniach globalnej aplikacji & rarr. Okno preferencji urządzeń.

Wersja NovaBACKUP 10 wprowadziła nowszy format .NBD do tworzenia kopii zapasowych, a pliki NB7 można uaktualnić do tego nowszego formatu.

Jak otworzyć plik NB7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NB7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NB7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NB7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NB7

Inne problemy z plikiem NB7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NB7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NB7:

  • plik NB7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NB7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NB7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik