• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NAV2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NAV2. Jeżeli chcesz otworzyć plik NAV2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NAV2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinAVI Temporary Navigation Format ZJMedia

Co to jest plik NAV2?

Plik tymczasowy utworzony przez WinAVI podczas procesu konwersji .AVI na DVD, na przykład "vob.Nav2". może przechowywać informacje o nawigacji menu DVD. Usunięto przez WinAVI po zakończeniu procesu tworzenia DVD.

Jak otworzyć plik NAV2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NAV2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NAV2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NAV2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NAV2

Inne problemy z plikiem NAV2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NAV2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NAV2:

  • plik NAV2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NAV2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NAV2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik