• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku N64

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem N64. Jeżeli chcesz otworzyć plik N64, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku N64

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo 64 Emulation ROM Image Format N/A

Co to jest plik N64?

Gra Nintendo 64, która może być uruchomiona na komputerze przy użyciu programu emulacji N64. Zawiera dane z gry z oryginalnego wkładu N64. Często nazywa się grą ROM gry N64 lub grafiką.

Jak otworzyć plik N64?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku N64 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi N64 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem N64 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik N64

Inne problemy z plikiem N64

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem N64 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami N64:

  • plik N64 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku N64 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik N64 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik