• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku N3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem N3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik N3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku N3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nuclear Studio 3D Model Format Nuclear Glory

Co to jest plik N3D?

Model 3D lub scena używana przez gry utworzone przy użyciu oprogramowania do tworzenia gier Nuclear Glory. Zapisuje obraz 3D i informacje o animacji w formacie zoptymalizowanym do użycia przez silnik gry. Służy do zapisywania znaków, terenu i innych obiektów 3D.

Modele N3D mogą być tworzone w oprogramowaniu do edycji scen 3D Nuclear Studio, a następnie wykorzystywane w aplikacji Nuclear Basic.

Jak otworzyć plik N3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku N3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi N3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem N3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik N3D

Inne problemy z plikiem N3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem N3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami N3D:

  • plik N3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku N3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik N3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik