• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku N2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem N2. Jeżeli chcesz otworzyć plik N2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku N2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nitrous Minecraft GLSL Shader Format Nitrous

Co to jest plik N2?

Archiwum plików cieniujących 3D używane przez Nitrous, program służący do dostosowywania wyglądu świata 3D w grze Minecraft. Zapisano w formacie .ZIP i zawiera archiwum plików .FSH, .VSH i Java .CLASS. Używany do włączania shaderów GLSL (OpenGL Shading Language) w programie Minecraft.

Aby zastosować moduł modemu shader GLSL firmy Daxnitro do Minecraft, otwórz Nitrous, wybierz Plik i rarr. Importuj ... i wybierz plik N2. Następnie kliknij przycisk Zainstaluj mody, aby zainstalować modę.

Nitrous jest rozprowadzany jako plik .JAR. Aby go uruchomić, możesz wpisać java -jar nitrous.Jar w wierszu polecenia systemu Windows. Alternatywnie możesz po prostu kliknąć dwukrotnie plik JAR, aby uruchomić program.

Jak otworzyć plik N2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku N2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi N2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem N2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik N2

Inne problemy z plikiem N2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem N2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami N2:

  • plik N2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku N2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik N2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik