• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MZZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MZZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik MZZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MZZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft .NET Framework Installation Package Format Microsoft

Co to jest plik MZZ?

Skompresowany plik używany przez instalatora Microsoft .NET Framework. Zawiera dane potrzebne do zainstalowania ramy, dzięki czemu aplikacje korzystające z .NET mogą działać w systemie Windows. Zazwyczaj znajduje się w podkatalogu C: WindowsMicrosoft.NETFrmework i jest duży w rozmiarze pliku.

Jak otworzyć plik MZZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MZZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MZZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MZZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MZZ

Inne problemy z plikiem MZZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MZZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MZZ:

  • plik MZZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MZZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MZZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik