• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MYD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MYD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MYD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MYD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MySQL Database Data Format MySQL

Co to jest plik MYD?

Plik bazy danych utworzony za pomocą MySQL, popularnego systemu zarządzania bazą danych open source. Zawiera rzeczywiste dane zapisane w wierszach bazy danych.

Pliki MYD są zapisywane za pomocą odpowiedniego pliku .FRM, który zawiera dane w formacie tabeli oraz plik .MYI, który służy jako indeks bazy danych.

Jak otworzyć plik MYD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MYD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MYD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MYD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MYD

Inne problemy z plikiem MYD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MYD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MYD:

  • plik MYD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MYD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MYD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik