• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MXP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MXP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MXP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MXP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe (Macromedia) Extension Package Format Adobe Systems

Co to jest plik MXP?

Dodatek używany przez aplikacje Adobe Creative Suite, takie jak Flash, Dreamweaver, Photoshop i Premiere Pro. Dodaje dodatkowe funkcje do oprogramowania, takie jak nowe menu lub paski narzędzi.

Rozszerzenia można zarządzać przy użyciu programu Extension Manager, który umożliwia użytkownikom włączanie i wyłączanie rozszerzeń programów Adobe. Menedżer rozszerzeń jest zwykle pakowany z zakupami oprogramowania firmy Adobe.

Jak otworzyć plik MXP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MXP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MXP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MXP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MXP

Inne problemy z plikiem MXP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MXP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MXP:

  • plik MXP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MXP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MXP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik