• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MXMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MXMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MXMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MXMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mobile XMF Format MIDI Manufacturers Association

Co to jest plik MXMF?

Plik audio utworzony w formacie Mobile XMF (format rozszerzalny), otwartego standardowego formatu audio służącego do przechowywania dzwonków telefonów komórkowych. Mogą zawierać zarówno dane MIDI, jak i mobilne zsyntetyzowane audio z urządzenia Mobile DLS (Downloadable Sounds).

Format MXMF umożliwia zapisanie nagranych danych audio i MIDI w niewielkim rozmiarze pliku, co nadaje się do muzyki dzwonka.

Jak otworzyć plik MXMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MXMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MXMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MXMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MXMF

Inne problemy z plikiem MXMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MXMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MXMF:

  • plik MXMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MXMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MXMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik