• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MXG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MXG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MXG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MXG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Miinoto Exchangeable Group Format Mobiiko

Co to jest plik MXG?

Plik utworzony przez miinoto, aplikację iOS służącą do tworzenia notatek i list rzeczy do zrobienia. Magazynuje grupę notatek, z których każda może zawierać bogatą zawartość, taką jak tekst, obrazy, mapy, pliki audio i osadzone pliki, np. Pliki PDF. Umożliwia użytkownikom przesyłanie notatek miinoto grupy innym użytkownikom miinoto do przeglądania na swoich urządzeniach przenośnych.

Miinoto przechowuje poszczególne wymienne notatki za pomocą plików .XXN.

Jak otworzyć plik MXG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MXG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MXG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MXG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MXG

Inne problemy z plikiem MXG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MXG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MXG:

  • plik MXG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MXG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MXG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik