• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Maple Spreadsheet Document Format Maplesoft

Co to jest plik MWS?

Arkusz utworzony z Maple 8.X lub wcześniejszymi, programem matematyki i modelowania. Może zawierać tekst, równania matematyczne, wykresy, wykresy i inne dane. Zapisane w interaktywnym formacie, które można otwierać i edytować za pomocą Maple.

Maple 9 i później zapisują arkusze w nowym formacie XML z rozszerzeniem pliku .MW.

Jak otworzyć plik MWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MWS

Inne problemy z plikiem MWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MWS:

  • plik MWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik