• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MWP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MWP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MWP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MWP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Word Pro 97 Smartmaster Format IBM

Co to jest plik MWP?

Szablon tworzenia nowego dokumentu Lotus Word Pro (.LWP). Zapisuje opcje formatowania i niestandardowe ustawienia programu Lotus Word Processing. Pliki SmartMaster zainstalowane fabrycznie są zazwyczaj zapisywane w katalogu C: LotusSMasters.

Jak otworzyć plik MWP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MWP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MWP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MWP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MWP

Inne problemy z plikiem MWP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MWP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MWP:

  • plik MWP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MWP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MWP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik