• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MWF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MWF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MWF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MWF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MapGuide Format Autodesk

Co to jest plik MWF?

Plik utworzony przez MapGuide Autor, program służący do projektowania map przy użyciu danych CAD i GIS. Zawiera opisy map, takie jak nazwa, style, kolory, ustawienia warstwy i adres serwera danych źródłowych. Służy do przechowywania konfiguracji map i kontaktowania się z serwerami Autodesk MapGuide w celu pobrania i wyświetlania danych map.

Pliki MWF generalnie nie przechowują danych przestrzennych. Określają tylko sposób wyświetlania danych. Pliki MWF są zapisywane w formacie binarnym i mogą być eksportowane w formacie XML do plików .MWX.

Jak otworzyć plik MWF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MWF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MWF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MWF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MWF

Inne problemy z plikiem MWF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MWF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MWF:

  • plik MWF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MWF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MWF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik