• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MWB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MWB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MWB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MWB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MySQL Workbench Database Models MySQL

Co to jest plik MWB?

Dokument bazy danych stworzony przez MySQL Workbench, graficzny interfejs służący do tworzenia i administrowania bazami danych MySQL. Zapisuje projekt bazy danych, zwany modelem EER (Enhanced Entity-Relationship). Definiuje tabele, widoki, procedury, uprawnienia i inne konstrukty dla bazy danych.

Pliki MWB są używane do oszczędzania postępu pracy bazy danych podczas jej opracowywania. Gdy model EER zostanie ukończony, MySQL Workbench może wygenerować bazę danych MySQL z pliku MWB.

Jak otworzyć plik MWB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MWB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MWB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MWB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MWB

Inne problemy z plikiem MWB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MWB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MWB:

  • plik MWB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MWB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MWB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik