• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik MVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM HotMedia Multimedia Format IBM

Co to jest plik MVR?

Opublikowany plik multimedialny utworzony przez HotMedia, starszy program służący do tworzenia animacji internetowych. Zapewnia pakiet multimedialny, w tym pliki wideo i audio, ustawienia animacji oraz pliki Java .CLASS niezbędne do odtwarzania animacji.

Pliki HotMedia MVR zostały zaprojektowane do połączeń internetowych o małej przepustowości. Wczytują i uruchamiają przeglądarkę internetową w aplecie Java o nazwie odtwarzacz IBM HotMedia. Niektóre witryny internetowe wciąż zawierają pliki MVR, ale multimedialne audio i wideo są znacznie częściej dostarczane przez technologię Flash lub wideo RealPlayer (pliki .RM i .RA).

IBM, twórca HotMedia, nie obsługuje już tego oprogramowania. Ostatnia wersja oprogramowania, wersja 3.5, została wydana w 2000 roku. Jednak nie jest już dostępna do pobrania.

Jak otworzyć plik MVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MVR

Inne problemy z plikiem MVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MVR:

  • plik MVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik