• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MVEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MVEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MVEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MVEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Muvee AutoProducer Unicode Document Format muvee

Co to jest plik MVEX?

Projekt filmu utworzony przez muvee autoProducer, domowy program do robienia filmów, który został już przerwany i zastąpiony muvee Reveal X. Zapisuje odniesienia do klipów audio i wideo oraz zawiera informacje o przejściach.

Mimo że program AutoProducer 6 nie jest już oferowany, program Reveal X może nadal otwierać pliki projektów MVEX.

Jak otworzyć plik MVEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MVEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MVEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MVEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MVEX

Inne problemy z plikiem MVEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MVEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MVEX:

  • plik MVEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MVEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MVEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik