• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MV_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MV_. Jeżeli chcesz otworzyć plik MV_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MV_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Magix Movie Edit Pro Movie Backup Format MAGIX

Co to jest plik MV_?

Kopia zapasowa filmu utworzona przez program Movie Edit Pro (MEP), program umożliwiający użytkownikom tworzenie filmów. Zawiera kopię zapasową pliku .MVD, który jest tworzony automatycznie w regularnych odstępach czasu. Służy do przywracania filmu w przypadku, gdy plik MVD ulegnie uszkodzeniu.

Użytkownicy mogą określić interwał tworzenia kopii zapasowych w oknie Ustawienia systemu. Pliki MV_ można przywrócić, wybierając Plik i rarr. Załaduj film kopii zapasowej.

Jak otworzyć plik MV_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MV_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MV_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MV_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MV_

Inne problemy z plikiem MV_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MV_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MV_:

  • plik MV_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MV_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MV_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik