• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MUSE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MUSE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MUSE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MUSE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Muse Project Format Adobe Systems

Co to jest plik MUSE?

Plik projektu serwisu WWW stworzony przez firmę Adobe Muse, łatwe w obsłudze oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, które nie wymaga znajomości kodu źródłowego. Przechowuje kolekcję stron zamawianych wizualnie jako sitemap w oprogramowaniu. Obsługuje standardowe elementy HTML, a także szablony stron wzorcowych, elementy projektu wolnego formatu i wiele typów bogatych treści interaktywnych.

Witryny Adobe Muse można przeglądać w oprogramowaniu Muse i publikować w internecie.

Jak otworzyć plik MUSE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MUSE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MUSE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MUSE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MUSE

Inne problemy z plikiem MUSE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MUSE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MUSE:

  • plik MUSE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MUSE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MUSE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik