• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MUL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MUL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MUL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MUL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ultima Online Game Origin Systems

Co to jest plik MUL?

Plik gry używany przez Ultima Online, jeden z wcześniejszych masowych gier multiplayer online (MMO). Może zapisywać różne rodzaje danych, w tym grafikę, animacje, mapy i elementy gry. Jest również używany do stosowania aktualizacji poprawek do gier.

Czasami użytkownicy Ultima Online modyfikują zawartość plików MUL w celu zmiany rozgrywki. Mogą być użyte takie narzędzia jak MULTtool, Multibuilder i MulPatcher. Jednak ponieważ Ultima Online jest starszą grą, niektóre z tych programów mogą być trudne do pracy w najnowszych systemach operacyjnych.

Jak otworzyć plik MUL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MUL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MUL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MUL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MUL

Inne problemy z plikiem MUL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MUL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MUL:

  • plik MUL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MUL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MUL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik