• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MUI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MUI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MUI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MUI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MultiLanguage Windows Resource Format Microsoft

Co to jest plik MUI?

Plik zasobów używany przez wielojęzyczny składnik interfejsu użytkownika systemu Windows 2000 i nowszych. Zawiera zasoby pozwalające na zmianę interfejsu Windows na różne języki.

Wiele plików MUI można znaleźć w katalogu% SystemRoot% Windows (eG,% SystemRoot% en-US w systemie Windows 7). Mogą też znajdować się w określonych programowych instalacjach, takich jak Windows Journal, Windows Defender, Windows Mail i inne programy Microsoft Windows, w tym Notatnik (notepad.Exe.Mui).

Dodatkowe pakiety językowe można zainstalować w systemie Windows 7, wybierając Panel sterowania i rarr. Zegar, język i region & rarr. Zmień język wyświetlania & rarr. Klawisze i języki i klikając przycisk Zainstaluj / dezinstaluj języki ....

Jak otworzyć plik MUI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MUI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MUI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MUI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MUI

Inne problemy z plikiem MUI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MUI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MUI:

  • plik MUI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MUI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MUI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik