• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MTW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MTW. Jeżeli chcesz otworzyć plik MTW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MTW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minitab Data Format Minitab

Co to jest plik MTW?

Plik danych stworzony przez Minitab, pakiet oprogramowania statystycznego wykorzystywany w zarządzaniu łańcuchem dostaw i jakością. Zawiera arkusz danych rozmieszczonych jako siatka wierszy i kolumn. Służy do przechowywania danych biznesowych i dostarczenia danych wejściowych do Minitabu w celu analizy statystycznej i tworzenia wykresów.

Jak otworzyć plik MTW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MTW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MTW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MTW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MTW

Inne problemy z plikiem MTW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MTW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MTW:

  • plik MTW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MTW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MTW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik