• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MultiTracker Music Module (MOD) Format N/A

Co to jest plik MTM?

Format uniwersalnego modułu śledzącego audio, podobny do pliku .MOD. Zawiera próbki dźwięku i muzyczny wynik odtwarzania. Obsługuje do 32 kanałów, co pozwala na odtwarzanie wielu próbek na raz.

Jak otworzyć plik MTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MTM

Inne problemy z plikiem MTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MTM:

  • plik MTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik