• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MTD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MTD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MTD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MTD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Musicnotes Digital Music Sheet Format Musicnotes

Co to jest plik MTD?

Plik MTD jest plikiem muzycznym, który jest używany przez Musicnotes Viewer, przeglądarkę internetową plug-in służącą do przeglądania, zakupu, drukowania i słuchania muzyki w formacie cyfrowym. Zawiera tabulatury głosu, gitary i pianina oraz teksty. Pliki MTD służą do pobierania i udostępniania tabulatury online.

Oprogramowanie Musicnotes jest również dostępne w wydaniu pakietu Suite, w skład którego wchodzą Musicnotes Player, Musicnotes Viewer i Musicnotes Guitar Guru.

Jak otworzyć plik MTD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MTD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MTD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MTD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MTD

Inne problemy z plikiem MTD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MTD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MTD:

  • plik MTD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MTD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MTD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik