• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSWMM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSWMM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSWMM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSWMM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Movie Maker Project Format Microsoft

Co to jest plik MSWMM?

Film utworzony za pomocą programu Windows Movie Maker. Zawiera linię filmu, przejścia i odniesienia do klipów wideo, plików dźwiękowych i obrazów nieruchomych używanych przez film.

Program Windows Movie Maker umożliwia użytkownikowi łączenie i edycję zawartości zapisanej w pliku MSWMM. Po zakończeniu filmu można go eksportować w standardowym formacie wideo lub nagrywać na płycie DVD.

Jak otworzyć plik MSWMM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSWMM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSWMM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSWMM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSWMM

Inne problemy z plikiem MSWMM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSWMM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSWMM:

  • plik MSWMM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSWMM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSWMM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik