• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Memory Stick Compressed Voice Files Sony

Co to jest plik MSV?

Format plików audio kompresji używany przez urządzenia Sony Memory Stick IC, takie jak ICD-MS1 i ICD-MS515. Podobnie do pliku Sony Digital Voice (.DVF), ale nie tak często. Można otworzyć odtwarzacz cyfrowy Sony Player.

Jak otworzyć plik MSV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSV

Inne problemy z plikiem MSV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSV:

  • plik MSV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik