• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MST. Jeżeli chcesz otworzyć plik MST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Installer Transform Script Format Microsoft

Co to jest plik MST?

Plik ustawień używany przez Instalatora Microsoft Windows (msiexec.Exe), składnik systemu operacyjnego Windows, który umożliwia instalację oprogramowania. Zawiera opcje konfiguracji oprogramowania. Zezwala na użycie niestandardowych parametrów do instalacji. Służy do tworzenia i testowania oprogramowania do konfiguracji testowych wersji oprogramowania.

Pliki MST są używane w połączeniu z pakietami instalatora systemu Microsoft Windows (pliki .MSI). Ich ustawienia można dołączać do pakietu instalacyjnego w wierszu polecenia przy użyciu następującej składni:. . . .Msxix installpkg.Msi TRANSFORMS = transforms.Mst

Zarówno pliki MSI, jak i MST można konfigurować przy użyciu Edytora Orca firmy Microsoft (Orca.Exe), programu dołączonego do pakietu SDK.

Jak otworzyć plik MST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MST

Inne problemy z plikiem MST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MST:

  • plik MST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik