• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft XML-based Web Page Microsoft

Co to jest plik MSPX?

Strona internetowa opracowana przy użyciu ramki prezentacji programu Microsoft dla programu ASP.NET. Przetworzone przez serwer sieci Web usług internetowych dla usług internetowych (IIS) firmy Microsoft. Dynamicznie generuje treść przekazywaną do przeglądarki internetowej klienta.

Strony internetowe MSPX są podobne do stron .ASPX, ale jako alternatywne rozszerzenie używaj ".Mspx".

Jak otworzyć plik MSPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSPX

Inne problemy z plikiem MSPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSPX:

  • plik MSPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik